Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Auta osobowe > Peugeot 605

Audi A6 Allroad

Kombi klasy wyższej ubrudzone błotem? Wraz z modą na tak zwane lekkie bulwarowe auta terenowe, Audi postanowiło na bazie popularnego modelu A6 stworzyć nieco podwyższoną wersję, która sprawdzi się nie tylko na parkingu przed operą, ale również na nieco gorszych drogach.

Tradycje producenta z Ingolstadt w zakresie produkcji aut z napędem na 4 koła sięgają lat 70 dwudziestego wieku. Wtedy to właśnie opracowana została technologia Quattro, która pozwoliła teamowi tej marki na zwycięstwa w rajdach samochodowych.

Z eksploatacyjnego punktu widzenia, Allroad to po prostu podwyższona wersja kombi Audi A6. Oznacza to, że mamy do dyspozycji bardzo przestronne, często dobrze wyposażone wnętrze, oraz bagażnik, który niestety nie poraża swoją pojemnością. Mówimy to nie bez przyczyny, bowiem wielkość poniżej 500 l w aucie tej klasy nie jest oszałamiającą wartością.

Polecamy benzyniaki, w szczególności wersje 2.4 i 2.7. Nie tylko charakteryzuje je trwałość, ale również dobra współpraca z instalacjami LPG.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.