Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Limuzyny > Audi A8

Audi A8

Samochód, którego nadwozie wykonane jest całkowicie z aluminium. Cóż, coraz częściej jest tak, że prezesi wielkich firm (nie oszukujmy się, to jest właśnie grupa docelowa w przypadku takich aut jak Audi A8) stawiają na ekologię i stają się fanami wszystkich proekologicznych ruchów. Dlatego nie powinien dziwić fakt, że wybierają auta wykonane z materiałów, które da się w pełni poddać recyklingowi.

Z praktycznego punktu widzenia, Audi A8 jest jak każdy model producenta z Ingolstadt – po prostu poprawne. Co prawda samochód zawiera w swojej konstrukcji szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak choćby montowane na dachu panele słoneczne, dzięki którym można oszczędzać akumulator. W środku każdy, kto kiedykolwiek miał okazję zasiadac za kierownicą jakiegokolwiek Audi z lat 90 będzie się czuł jak w domu. Przełączniki rozplanowane są bardzo logicznie i wszystkie przyciski zlokalizowano w najbardziej odpowiednim miejscu.

Jaki silnik wybrać? Do takiej limuzyny raczej nie warto decydować się na najsłabsze warianty. Nie zapewnią one spodziewanych oszczędności, a jedynie będą źródłem frustracji przy wyprzedzaniu. Polecamy 4.2 V8 – prosta konstrukcja oraz dobry wybór dla osób chcących założyć LPG.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.