Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Terenówki > Audi A6 Allroad

BMW 7

Ten model można albo kochać albo nienawidzić. To twierdzenie sprawdza się szczególnie w przypadku generacji produkowanej w latach 2001-2008. Kosmiczny wygląd auta sprawił, że utraciło ono cały szereg zwolenników.

W momencie debiutu, ta właśnie generacja flagowego BMW była prawdziwym szokiem w motoryzacyjnym światku. Jej pojawienie się na rynku wywołało niemałe trzęsienie ziemi – nigdy wcześniej BMW nie zaoferowało tak odważnie wyglądającego modelu.

Jak się potem okazało, odważne posunięcia inżynierów z Bawarii dotyczyły nie tylko wyglądu zewnętrznego auta. Cała gama nowinek obecna była również pod maską auta – tak wypełnionego elektroniką BMW naprawdę ze świecą szukać. Jednak jak się później mieli okazję przekonać posiadacze „beemek”, zbyt duża ilość elektronicznych gadżetów to również nic dobrego. Auto regularnie straszyło swoich posiadaczy komunikatami na desce rozdzielczej, które najczęściej wcale nie oznaczały żadnej poważnej usterki, a jedynie błąd komputera.

Jaki silnik wybrać? Zdecydowanie polecamy trzylitrowego diesla – kultura pracy jak i osiągi tego motoru są na najwyższym poziomie.

 

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.