Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Motory > Kawasaki ZX-12R Ninja

BMW X5

W momencie gdy pierwsze terenowe BMW pojawiło się w ofercie tej marki, wiele osób zachodziło w głowę jak to możliwe, by marka kojarząca się do tej pory z luksusowo wyposażonymi limuzynami o sportowym zacięciu zaczęła produkować terenówki. BMW X5 ujrzało światło dzienne pod koniec ostatniej dekady ubiegłego wieku.

W środku auto niczym nie różni się od mniejszych, bardziej sportowych braci. Luksusowe wykończenie kokpitu oraz skierowanie deski rozdzielczej w orientacji „na kierowcę” sprawia, że fani BMW poczują się tu jak u siebie w domu. Jeśli jednak oczekujemy, że „iks-piątka” zaoferuje właściwości jezdne na poziomie rasowych terenówek to możemy się srogo rozczarować. Nie oszukujmy się – pomimo groźnego wyglądu na zewnątrz, auto jest typową terenówką na bulwary. Jeśli próbowalibyśmy zapuścić się nim w trudniejszy teren, najprawdopodobniej skończyłoby się to niepowodzeniem.

Uwagę zwracają jednak możliwości uciągu tego BMW. Auto jest w stanie ciągnąc trzy i pół tonową przyczepę, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla osób mających na przykład łódki.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.