Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Terenówki > Audi A6 Allroad

Honda Civic

Kolejna z ikon japońskiej niezawodności. Czy znacie jakieś inne auto, którego poprzednicy w wersjach z lat 80 ubiegłego wieku wciąż jeżdżą po ulicach w dużych ilościach? W przypadku Civica nie jest to niczym niesamowitym – odmiany tego auta charakteryzuje bezproblemowa konstrukcja.

Pod lupę weźmiemy tym razem wersję, która zadebiutowała w roku 2001. Wraz z postępującą modą na minivany, coraz więcej producentów decydowało się nie tylko na wprowadzenie do oferty tego typu aut, ale również tworzenie designu, który zdecydowanie przypominałby takie samochody. Dobrym przykładem może być ta właśnie generacja Hondy Civic. Auto przypomina vana nie tylko na zewnątrz – w środku wita nas centralnie umieszczona skrzynia biegów, która okazuje się być dosyć wygodnym rozwiązaniem.

Jakie problemy może sprawiać Civic? Cóż, jak już wspomnieliśmy, nie jest to zbytnio usterkowe auto. Czasem jednak okazuje się, że właśnie zepsuła się część, której naprawa kosztuje dość słono. Do takich awarii w przypadku „japończyka” należą problemy z synchronizatorami skrzyni biegów oraz przekładnią kierowniczą.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.