Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Limuzyny > Daewoo Leganza

Lancia Thesis

Francuscy prezydenci wybierali Peugeoty lub Renault do swojej floty. Z kolei prezydenci Włoch uwielbiali auta niemieckie. Choć Lancię, a w szczególności model Thesis, wybierali inni przedstawiciele polityki we Włoszech, mianowicie głowy Watykanu.

Lancia Thesis to pojazd, który wygląda bardzo futurystycznie. O ile linia nadwozia wydaje się być dosyć konserwatywna, o tyle pewne jego elementy wyraźnie przyciągają wzrok. Całe auto jest jakby nowoczesną wersją powozu albo też samochodu z lat 20 – tylne lampy zdają się przywodzić na myśl zabytkowe samochody z dawnych lat.

Czy taka Lancia to właściwy zakup? Cóż, jeśli jesteś indywidualistą, którego męczą Mercedesy i Toyoty, możesz to przemyśleć. Pamiętaj jednak, że ze względu na fakt, iż Thesis jest autem nietuzinkowym, jego serwisowanie potrafi być problematyczne. I nie chodzi nam tu nawet o fakt, że ceny części potrafią przyprawić o zawrót głowy. Problem leży w tym, że praktycznie niemożliwe jest znalezienie mechanika, który byłby w stanie porządnie się tym autem zająć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.