Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Sprzedaż auta > Zdjęcia samochodu zachęcające do kupna

Mercedes ML

SUV z gwiazdą na masce? A właściwie, dlaczego by nie! Ostatecznie auta tego segmentu kierowane są do zamożnych osób, które ponad mozliwość przedarcia się przez ciężki teren stawiają na dobry wygląd i luksusowe dodatki do auta.

Mercedes ML zadebiutował w 1998 i był swego rodzaju nowością w gamie tej marki. Auto, w przeciwieństwie do większego brata, czyli klasy G, przypominało raczej podwyższone kombi niż terenówkę. W palecie modelu znalazł się szereg ciekawych jednostek, jak na przykład ML 43 AMG, jaki pozwala na osiągnięcie „setki” w czasie nie przekraczającym sześciu sekund!

Czy warto ulec urokowi „gwiazdy”? Jeśli wierzycie, że nazwa Mercedes zawsze oznacza jakość, to ML szybko wyprowadzi Was z błędu. Auto powstało w momencie, gdy marka Mercedes przeżywała największy w swojej historii kryzys jakościowy. Nikogo nie zdziwią zatem rdzawe wykwity na karoserii tego SUV-a lub dosyć awaryjne jednostki Diesla oznaczane symbolem CDI. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsza generacja ML-a pełna jest różnorakich niedociągnięć.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.