Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Auta osobowe > Opel Astra II

Mercedes S-Klasa

Któż jak nie Mercedes stanowi najlepszy wybór dla osób poszukujących luksusowej limuzyny? Na dawne generacje S-Klasy mówiono pogardliwie „czołg” albo nawet „prosiak”. Jednak nowsze generacje tego auta mają już pewną lekkość w swoich kształtach, dzięki czemu trafiają do szerszej grupy odbiorców.

Flagowy Mercedes jest szczególnie uwielbiany na wschodzie Europy, gdzie poświęca mu się nawet piosenki. Jako auto jest całkiem ciekawą propozycją, szczególnie jeśli szukamy samochodu luksusowego, który nie wyróżnia się specjalnie z tłumu, a jednocześnie posiada sporą dozę luksusu w sobie i jest w stanie zakomunikować o bogactwie swojego właściciela.

Jednak S-Klasa z końca lat 90/początku dwudziestego pierwszego wieku to auto średnio niezawodne. Co było nie do pomyślenia dawniej teraz stało się faktem – auto zaczęło rdzewieć. Doszły też problemy z awaryjnym zawieszeniem pneumatycznym oraz wrażliwe wtryskiwacze. Razem daje nam to auto, które nie dość że jest dosyć drogie, to jeszcze powoduje drenaż portfela w zakresie napraw.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.