Znajdujesz się tutaj: motogaraz.pl >Posts Tagged ‘metalowe szafy na komputer

Regeneracja kierownicy

Z biegiem lat niemal wszystko w aucie ulega zużyciu. Także gdy mowa o kierownicy. Kółko wyścielone skórą może ulec wytarciu. Zwłaszcza gdy kierowca preferuje dynamiczną ostrą jazdę. Nie zawsze też oznacza to, że kierownicę musimy wymienić. Z pomocą pewnych środków kierownicę można we własnym zakresie naprawić. Jeśli na powierzchni kierownicy widoczne są pęknięcia, lekkie rysy to można je bez problemu uzupełnić. Najtańszym sposobem na odnowę starej kierownicy jest obszycie jej nowym materiałem u tapicera. W nowszych autach właścicielom z pewnością będzie zależało na tym by kierownica wyglądała niemal jak nowa. Wtedy przyda się regeneracja kierownicy.

Tags: ,

Niektóre auta się nie sprzedają

Niestety, ta prawda może okazać się brutalna. Są samochody, których sprzedaż może zająć naprawdę długo. Rynek aut używanych cechuje się nieco innymi zasadami niż sprzedaż samochodów nowych. Przede wszystkim, na rynku aut z drugiej ręki znacznie mniej jest miejsca dla pojazdów, które są naprawdę nietuzinkowe. Pamiętajmy, że auta używane to towar dla osób nierzadko średnio zamożnych, a takie z reguły nie szukają egzemplarzy, które oferują coś ponad czysto utylitarne wartości. Jakie modele trudno się sprzedają? Cóż, przede wszystkim są to różnego rodzaju „dziwadła”. Jeśli macie auto pokroju Fiata Multipli czy Peugeota 1007, bądźcie przygotowani na

Tags: ,

Peugeot 607

Kolejne auto z Francji, które z jakiegoś powodu nigdy nie stało się zbyt popularne poza krajem zlokalizowanym nad Sekwaną. A na pierwszy rzut oka zdawałoby się, że 607 będzie łakomym kąskiem dla klientów poszukujących luksusu w atrakcyjnej cenie. Pojazd zadebiutował na początku dwudziestego pierwszego wieku, lecz w przeciwieństwie do wielu aut konkurencji (szczególnie francuskiej), miało dosyć zachowawczy design. „Sześćset siódemka” stanowiła połączenie innowacyjności Francuzów wraz z wyglądem, który pasowałby nawet do Mercedesa czy Audi. Dość powiedzieć, że w tym aucie po raz pierwszy w historii zastosowano filtr cząsteczek stałych, czyli słynny FAP.

Tags: ,