Znajdujesz się tutaj: motogaraz.pl >Posts Tagged ‘wyważanie kół warszawa

Regeneracja kierownicy

Z biegiem lat niemal wszystko w aucie ulega zużyciu. Także gdy mowa o kierownicy. Kółko wyścielone skórą może ulec wytarciu. Zwłaszcza gdy kierowca preferuje dynamiczną ostrą jazdę. Nie zawsze też oznacza to, że kierownicę musimy wymienić. Z pomocą pewnych środków kierownicę można we własnym zakresie naprawić. Jeśli na powierzchni kierownicy widoczne są pęknięcia, lekkie rysy to można je bez problemu uzupełnić. Najtańszym sposobem na odnowę starej kierownicy jest obszycie jej nowym materiałem u tapicera. W nowszych autach właścicielom z pewnością będzie zależało na tym by kierownica wyglądała niemal jak nowa. Wtedy przyda się regeneracja kierownicy.

Tags: ,

Renault Avantime

To jeden z takich samochodów, o których już w momencie debiutu było wiadomo, że raczej nie mają szans zawojować rynku. Z drugiej jednak strony istnieje duża szansa, że w przeciągu kilku najbliższych lat model Avantime stanie się białym krukiem poszukiwanym na rynku wtórnym przez kolekcjonerów. Powstałe na bazie vana Espace auto charakteryzuje totalny brak pokrewieństwa z jakimkolwiek innym modelem. Inaczej – na pierwszy rzut oka bardzo ciężko jest zaklasyfikować Avantime w jakiejkolwiek klasie. Początkowo może wydawać się, że jest to van albo nawet auto dostawcze (jeśli ograniczymy się do samego przodu auta to okazuje się , że przypomina on nieco Mastera). Jedna

Tags: ,

Peugeot 607

Kolejne auto z Francji, które z jakiegoś powodu nigdy nie stało się zbyt popularne poza krajem zlokalizowanym nad Sekwaną. A na pierwszy rzut oka zdawałoby się, że 607 będzie łakomym kąskiem dla klientów poszukujących luksusu w atrakcyjnej cenie. Pojazd zadebiutował na początku dwudziestego pierwszego wieku, lecz w przeciwieństwie do wielu aut konkurencji (szczególnie francuskiej), miało dosyć zachowawczy design. „Sześćset siódemka” stanowiła połączenie innowacyjności Francuzów wraz z wyglądem, który pasowałby nawet do Mercedesa czy Audi. Dość powiedzieć, że w tym aucie po raz pierwszy w historii zastosowano filtr cząsteczek stałych, czyli słynny FAP.

Tags: ,