Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Kompakty > Mitsubishi Lancer

Renault Koleos

Po rynkowej porażce Scenica RX4, francuscy inżynierowie poszli po rozum do głowy i zatrudnili…Koreańczyków. Czy wyszło im to na dobre?
Nie od dziś wiadomo, że prym w produkcji terenówek wiodą producenci z Dalekiego Wschodu lub Niemcy. Z jakiegoś powodu Francuzom raczej kiepsko się to udaje, a raczej stawiają oni na małe miejskie auta. Koleos, który został skonstruowany w Korei, gdzie znany jest jako Samsung M5 (tak, to nie pomyłka!) jest autem, jakie zdecydowanie średnio wpisuje się w gusta Europejczyków. Sami przyznajcie – kiedy ostatnio widzieliście Renault Koleos? Dziwacznie skonstruowana deska rozdzielcza pełna tandetnego plastiku oraz gafy w postaci rdzewiejących prowadnic foteli, to tylko niektóre z zarzutów, jakie możemy postawić francusko-koreańskiemu autu.

A jakie są dobre strony Koleosa? Cóż, na pewno pozytywnie zaskoczy bagażnik, szczególnie w porównaniu z konkurencją. Dodatkowo, w ofercie Renault mamy świetną jednostkę 2.0 DCI, która znana jest wszem i wobec z trwałości i doskonałych osiągów.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.