Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Limuzyny > Renault Safrane

Renault Safrane

Czy wiedzieliście, że to przez długi czas była limuzyna prezydenta Francji, Jacques’a Chiraca? Nie ma się co mu dziwić, bowiem Safrane mimo wielu lat na rynku wciąż wygląda bardzo reprezentacyjnie.

Z jakiegoś jednak powodu, luksusowe Renault nigdy nie sprzedawało się zbyt dobrze poza krajem położonym nad Sekwaną. Jaka mogła być tego przyczyna? Biorąc to na logikę, można dojść do wniosku, że nabywcy aut tego segmentu to po prostu konserwatyści. A tacy raczej myślą utartymi schematami i brali pod uwagę wyłącznie auta niemieckie, które są logicznym wyborem przy autach tej klasy.

Czy można polecić Safrane? Cóż, jeśli szukacie luksusu za grosze, to jak najbardziej. Auto oferuje bajeczny komfort jazdy, a wyposażenie często wzbogacone jest o takie elementy, jak choćby masaż pleców (o skórzanej tapicerce czy automatycznej klimatyzacji wspominać nie będziemy, bo to oczywistość). Pamiętajmy jednak, że w razie odsprzedaży musimy raczej liczyć się z długim okresem oczekiwania na amatora gotowego kupić Safrane.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.