Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Auta sportowe > Lamborghini Aventador

Umyj auto

Ta porada może wprawdzie brzmieć dla niektórych obraźliwie, jednak przeglądając zdjęcia pojazdów na portalach ogłoszeniowych mamy wrażenie, jakby niektórzy właściciele samochodów nie dbali zupełnie o czystość. A jak wiadomo wszem i wobec, liczy się przede wszystkim pierwsze wrażenie.

Oczywiście auto używane na co dzień może się pobrudzić. Jest to zupełnie zrozumiałe. Jeśli jednak zamierzamy wykonać sesję zdjęciową naszego samochodu, by następnie móc wystawić jego ogłoszenie na jednym z portali, warto zadbać o to, by wyglądał on na umyty. Oczywiście nikogo nie zachęcamy do przesadnego auto-detailingu, choć wiemy, że wiele osób para się właśnie takim zajęciem. Cóż, trudno przecież, aby dziesięcioletni samochód wyglądał jak z katalogu nowych aut, prawda?

Co warto zrobić? Przede wszystkim umyjmy auto z zewnątrz. Usuńmy kurz, brud czy błoto. Ze środka wyciągnijmy wszelkie szpargały, które tylko zakłócają scenerię. Do takich z pewnością należą buty, pozostawione w nieładzie papiery czy śmieci.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.