Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Sprzedaż auta > Formalności przy sprzedaży samochodu

Volvo C30

Podobnie jak Mercedes czy Audi, Volvo raczej średnio kojarzy się z producentem aut innych niż duże i luksusowe limuzyny. Jak jednak pokazuje przykład modelu C30, małe Volvo wcale nie musi być złe.

Ten samochód to w prostej linii brat bliźniak sedana S40. Podobnie jak auto ze stopniowanym tyłem, tak i C30 jest spokrewnione z Mazdą 3 i Fordem Focusem drugiej generacji. Dla użytkownika oznacza to same plusy – ułatwiony jest dostęp do niedrogich części.

Z całej tej rodziny, Volvo C30 jako jedyne aspiruje do miana samochodu stylowego. Oferuje bardzo niewiele miejsca w środku, lecz jego wygląd (nawiązujący zresztą do modelu 480) nie pozostawia wątpliwości, że jest to samochód designerski.

Z racji tego, że auta w typie Volvo C30 kupuje się raczej emocjami, zdecydowanie polecamy jeden z mocnych silników. Do wyboru mamy diesla 2.0 lub benzynę 2.4 – oba zapewnią naprawdę dobre wrażenia z jazdy. Oczywiście ta benzyna o dużej pojemności nie jest mistrzem oszczędzania, ale z drugiej strony kto przejmowałby się takimi szczegółami w aucie tego typu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.