Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Sprzedaż > Niektóre auta się nie sprzedają

VW Garbus

Dla wielu osób jest to jeden z najbardziej oczywistych wyborów w przypadku chęci zakupu zabytkowego samochodu. Nie jest to nic dziwnego – ostatecznie popularny Garbus jest samochodem o bardzo prostej konstrukcji, a dostęp do części, jak na tak wiekowy samochód jest co najmniej przyzwoity.

Warto zauważyć, że zaprojektowanie Garbusa zbiegło się niestety wraz ze wzrostem potęgi Adolfa Hitlera i początkiem Trzeciej Rzeszy. To właśnie wódz zdecydował o stworzeniu „samochodu dla ludu”, stąd też nazwa volkswagen.

Od czego zacząć poszukiwania wymarzonego Garbusa? Cóż, pamiętajmy, że swego czasu w naszym kraju zapanowała swoista moda na te właśnie auta. Oznacza to, że poszukiwania właściwego egzemplarza nie powinny zająć zbyt długo. Niestety, problem jest taki, że wiele z tych aut trafiło też do miłośników tak zwanego „wiejskiego” tuningu. Możemy być zatem pewni, że ciężko będzie znaleźć garbusa w oryginalnym stanie z fabrycznym lakierem, ale znalezienie egzemplarza ze spoilerami i „leksusami” z tyłu nie powinno nastręczać problemu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.