Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Limuzyny > Peugeot 607

Zabytek do naprawy

Zastanawiasz się, czy warto byłoby kupić auto zabytkowe do renowacji? Czy cała ta operacja ma jakikolwiek sens ekonomiczny?

W przypadku aut, które mają już ponad dwadzieścia lat, często okazuje się, że znalezienie egzemplarza w przyzwoitym stanie jest po prostu niemożliwe. Co gorsza, wielu właścicieli wystawiając na sprzedaż dany egzemplarz sugeruje ceny, które potrafią zbić z tropu nawet majętne osoby. W świetle tego wartą rozważenia opcją może być zakup auta zabytkowego, które wymaga renowacji. Jeśli sprzedający uczciwie nam o tym powie, zamiast kręcić, jak wielu sprzedawców używanych aut, można taką ofertą się zainteresować. Pytanie, jakie warto sobie zadać, brzmi: czy będę w stanie doprowadzić ten zabytek do względnie dobrego stanu technicznego? Pamiętajmy, że w przypadku starych aut ta kwestia ma niebagatelne znaczenie, bowiem dostęp do części jest znacznie utrudniony w porównaniu z samochodami oferowanymi dzisiaj.

Jedna uwaga – lepiej odpuśćmy sobie zakup zabytku do naprawy jeśli nie dysponujemy miejscem, gdzie moglibyśmy dokonywać tych zabiegów.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.