Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Auta sportowe > Honda

Zabytkiem w podróż

Masz zabytkowe auto i chcesz się nim gdzieś wybrać, na przykład na wakacje? Doskonały pomysł! Podpowiemy Ci, jak zorganizować taką wyprawę aby nie pochłonęła ona zbyt dużej ilości pieniędzy oraz nerwów.

Zabytkowe auto, oczywiście nie wszystkie, ale tak zdarza się w wielu przypadkach, jest znacznie bardziej pojemne niż samochody produkowane w dzisiejszych czasach. Spójrzmy na przykład na Mercedesa W123 w wersji kombi – auto ma przestrzeń ładunkową porównywalną z niejednym pojazdem dostawczym.

Jak przygotować taki samochód do drogi? Przede wszystkim przygotujmy się na każdą ewentualność. Co prawda jest to sugestia, która się przyda w przypadku każdego auta, lecz jeśli mamy na względzie zabytek, nabiera ona szczególnego znaczenia. Zadbajmy zatem o to, by zabrać ze sobą komplet narzędzi, bowiem dzięki temu będziemy w stanie w każdej chwili kontynuować podróż. Nie zapominajmy o zabraniu oleju i płynu chłodniczego – oba te elementy są kluczowe dla działania silnika, a w starych autach często dochodzi do wycieków tych płynów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.