Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Porady > Oszukać radar?

Zadbaj o porządną scenerię

Wbrew pozorom, bardzo dużo o stanie samochodu może powiedzieć sceneria, w jakiej zrobione zostały przedstawiające go fotografie. Ważne jest zatem, aby umiejętnie dobierać miejsce wykonania sesji zdjęciowej.

Oczywiście dobór miejsca na sesję jest sprawą wysoce indywidualną, niemniej jednak pewna ogólna prawda jest bardzo prosta – wybierajmy miejsca estetyczne. Zdecydowanie lepiej jest wybrać podwórko przed naszym domem (bardzo ważna rzecz – zadbajmy tam o porządek!) niż dziedziniec warsztatu samochodowego z rozbitymi samochodami dookoła. Jeśli wybierzemy to ostatnie miejsce może to również sugerować, że auto właśnie wyszło z naprawy blacharskiej, czyli, że jego konstrukcja mogła zostać naruszona. Niezbyt zachęcające, prawda?

Zdjęcia w scenerii industrialnej coraz częściej wybierane są przez osoby sprzedające starsze, a przy okazji, tuningowane auta. Na swój sposób jest to całkiem niezły pomysł – jeśli zdjęcia są zrobione dobrze, teren, dajmy na to, opuszczonej fabryki, może dodać autu swoistego kolorytu. Pamiętajmy jednak, że nie jest to wymarzona sceneria dla statecznego ojca rodziny kupującego kombi w dieslu!

 

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.