Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Motory > Yamaha YZF-R6

A może giełda?

Zanim popularność zyskał Internet, tradycyjnym miejscem handlu używanymi autami była giełda. Czy warto odwiedzić to miejsce dzisiaj?
Dawne giełdy samochodowe przeszły ewolucję. Niegdyś były to place, gdzie sprzedawano niemal wyłącznie samochody. Dziś, rzut oka na place giełdowe zdradza, że te miejsca przeobraziły się raczej w typowe targowiska. Na giełdzie dziś można kupić przysłowiowe mydło i powidło – począwszy od owoców i warzyw, przez zwierzęta, aż po meble. Wydaje się, że samochody są w tym wszystkim bardziej dodatkiem. Tak przynajmniej wygląda obraz większości giełd w naszym kraju.
Czy warto zatem jechać na giełdę? Cóż, jeśli nie macie lepszego pomysłu na spędzenie niedzielnego przedpołudnia, to zdecydowanie tak. Dodatkowo, istnieje całkiem duża szansa że wyjedziecie zaopatrzeni w jakiś ciekawy element wyposażenia domu. Jednak jako miejsce na sprzedaż auta giełda sprawdza się raczej średnio. Pamiętajmy też, że większość miejsc na giełdzie zajmują handlarze, więc prywatnemu sprzedawcy ciężko się przebić w tym tłumie.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.