Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Terenówki > Kia Sportage

BMW X6

Auto wygląda trochę jak łódka, a trochę jak coupe. Czy warto je wybrać z eksploatacyjnego punktu widzenia? Czy BMW potrafi konstruować terenówki?
Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Z terenowymi autami z fabryki BMW jest bowiem problem podobny do tego, jaki znamy z kombi tej marki. Krótko mówiąc, nie są to auta, które byłyby typowymi przedstawicielami swojej klasy. Wręcz przeciwnie – producent z Bawarii zdecydowanie stawia na styl i bogate wyposażenie, jednocześnie jakby zapominając o walorach praktycznych. Tak jest też z X6 – auto wygląda monstrualnie, lecz jego właściwości terenowe pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli chodzi o ilość miejsca w środku to niestety, ale nie będzie ona satysfakcjonująca nawet dla niewielkiej rodziny. Opadająca linia dachu, znana choćby z aut coupe sprawia, że w X6 jest po prostu ciasno.

Jakie silniki warto polecić? Jeśli zależy Wam na wrażeniach z jazdy, nie wahajcie się przed zakupem jednej z wersji V6 lub nawet V8. BMW od lat znane jest z produkcji doskonałych silników benzynowych, więc do ich trwałości nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Źródło: http://samochodyalegro.pl/
 

Tags: ,

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.