Znajdujesz się tutaj: motobaretti.pl > Limuzyny > Skoda Superb

Toyota Camry

Kto powiedział, że Japończycy nie potrafią robić aut luksusowych? Toyota Camry, która stanowiła próbę „postawienia się” Mercedesowi i Audi, stanowi najlepszy tego przykład.
Czy przeciętny klient salonów sprzedających auta luksusowe skusiłby się na wyrób made In Japan? Cóż, wolumen sprzedaży Camry w Europie zachodniej, w tym w Polsce, nigdy nie był jakoś oszałamiający, szczególnie w porównaniu z niemiecką konkurencją. Z drugiej jednak strony, luksusowe Toyoty upodobali sobie mieszkańcy radzieckich republik oraz Amerykanie.

Odrzućmy na chwilę wszystkie te dywagacje i spójrzmy na Camry z praktycznego punktu widzenia. Jak każda Toyota tak i Camry oferuje przede wszystkim niezawodność. Problematyczne w naprawie może być co prawda zawieszenie i automatyczna skrzynia biegów, lecz w porównaniu z problemami jakie trapią konkurencję uznajemy to za tak zwane „małe piwo”.

Jaki silnik warto wybrać? Benzyna 2.4 doskonale znosi gaz i przy tym jest całkiem trwała. A jeśli szukacie naprawdę elitarnej jednostki, lepiej kupcie wersję o pojemności 3.0

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.